Wysyłki i płatności

WYSYŁKI

Wysyłki w obrębie Polski będą wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych, kolejne 1-2 dni robocze potrwa transport więc twoja dostawa powinna znaleźć się u Ciebie w ciągu 2-4 pełnych dni roboczych. Na początek zdecydowaliśmy się na dostawy za pomocą firmy Inpost ponieważ mamy dobre doświadczenie z ich usługami, a chcemy zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenie zakupowe. Zachęcamy do korzystania z paczkomatów co pozytywnie wpływa na nasze środowisko. Jeśli masz jakieś uwagi co do tego przewoźnika to daj nam znać i rozważymy wtedy włączenie do oferty dodatkowych przewoźników. 

W przyszłości chcemy również wprowadzić do oferty dostawy międzynarodowe, a więc na początek będą to pewnie takie kraje jak Austria, Czechy, Francja, Niemcy, Włochy, a z czasem chcemy oferować dostawy na terenie całej Unii Europejskiej, a także do USA, Wielkiej Brytani, Szwajcarii, Ukrainy czy Australii. 

Jeśli Twój kraj nie jest jeszcze obsługiwany, a chcesz kupić nasz produkt, prześlij nam swoją prośbę przez formularz kontaktowy, a my postaramy się zaoferować Ci niestandardową dostawę.


  

PŁATNOŚCI

Chcemy mieć pewność, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane bezpiecznie, szybko i sprawnie, dlatego aby to osiągnąć zdecydowaliśmy się na skorzystanie z największego operatora płatności w Polsce jakim jest serwis Przelewy24 należący do firmy PayPro S.A. cieszącą się opinią rzetelnego, uczciwego i konkurencyjnego partnera e-commerce. Podstawowe opcje płatności obejmują:

  • Przelewy online
  • Visa, Mastercard, American Express, Visa Electron
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • BLIK